Отзывы

Binance

Рекламаadsads
3.4 5 голоса
Оценка

Засновник криптобіржі Бінанс — Чангпенг Чжао
Адреса: Україна, 02140, місто Київ, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСАНДРА МИШУГИ, будинок 3В

За декілька років біржа Binance впевнено пройшла шлях від нікому не відомої кріптовалютної біржі до лідера ринку, істотно випереджаючі аналогічні біржі криптовалют. З цього огляду Ви дізнаєтеся, що з себе представляє Binance і чому вона стала кращою кріптовалютной біржею, як пройти реєстрацію на біржі і почати нею користуватися, розглянемо, як можна заробляти на біржі (торгівля, стейкінг, реферальна програма), а також під цією статтею ви знайдете всі актуальні відгуки про Binance Україна від реальних постійних користувачів біржі.

Відгуки про Binance | Binance відгуки


5 отзывов
Новые
Старые
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все отзывы
Олеже
13 октября, 2023 00:05
Оценка :
     

Все бінанс якби то покинув російский ринок! Але по факту просто створив іншу біржу з назвою commex.com. Так і продовжує співпрацю з росіянами, і прикриваєтся що біржа йому не належить. Давайте долучайтесь до супротиву! Не дамо бінансу перекачувати гроші між росією та світом! Завдяки таким виродкам досих пір ведуться війни по світові! Від Ізраїля до України!!!

Город:
Львів
Валик
28 августа, 2023 21:58
Оценка :
     

БИНАНС ЭТО КОМПАНИЯ МОШЕННИКОВ И АФЕРИСТОВ! Они кидают людей как только могут и работают со всеми с кем только могут. Для них одинаково хоть с амерекой работать, хоть с рф, хоть с украиной. На них уже заведено много дел у полиции, почитайте новости в интернете. Работают незаконно. Недавно предоставляли функции прогона денег от спецслужб рф в украину, рубли прям в гривны пересылали, сейчас для мира делают вид что отключили возможность и перестали работать с рф чтобы санкции не ввели, но опять же все продолжают. Просто завуалировали все, банки с названиями с под санкций поменяли на другие и дальше работают. А их пампы и криптошлак монеты на которых они кинули на миллиарды долларов вы знаете? А вы знаете как они кидают и сливают в 0 депозиты ваши на марже? Много чего можно сказать о них. Просто поверьте, если есть в нашем мире служители сатаны, то это Бинанс. И когда вы заведете хотябы 10 к баксов, сразу их у вас отберут, еще виноватым сделают и спецслужбы натравят. Короче контора чертей!

Город:
Киев
Олександр
12 августа, 2022 00:09
Оценка :
     

Ніколи не мав проблем з Binance, дякую людям що подарували нашому народу такий чудовий інструмент для заробітку та збереження грошей.

Город:
Херсон
Влад
12 июня, 2022 22:35
Оценка :
     

Не знаю кому треба відгуки про цю біржу, всі й так знають що вона сама надійна в світі, користуюсь нею кожен день. Все файно.

Город:
Буча
Максим
23 марта, 2022 13:12
Оценка :
     

Бінанс — моя улюблена криптобіржа, я користуюсь нею вже багато років і за весь час вона мене ніколи не підводила. Завжди все робили вчасно, як виводили гроші, так й заводили. За 3 роки користування нею, заробив не мало грошей, якби не вона не знаю як би і жив, тому дуже їй вдячний!

Город:
Київ
5
0
Оставьте отзыв! Напишите, что думаете.x