Отзывы

Binance

5 4 голоса
Оценка

Засновник криптобіржі Бінанс — Чангпенг Чжао
Адреса: Україна, 02140, місто Київ, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСАНДРА МИШУГИ, будинок 3В

За декілька років біржа Binance впевнено пройшла шлях від нікому не відомої кріптовалютної біржі до лідера ринку, істотно випереджаючі аналогічні біржі криптовалют. З цього огляду Ви дізнаєтеся, що з себе представляє Binance і чому вона стала кращою кріптовалютной біржею, як пройти реєстрацію на біржі і почати нею користуватися, розглянемо, як можна заробляти на біржі (торгівля, стейкінг, реферальна програма), а також під цією статтею ви знайдете всі актуальні відгуки про Binance Україна від реальних постійних користувачів біржі.

Відгуки про Binance | Binance відгуки


3 отзывов
Новые
Старые
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все отзывы
Олександр
12 августа, 2022 00:09
Оценка :
     

Ніколи не мав проблем з Binance, дякую людям що подарували нашому народу такий чудовий інструмент для заробітку та збереження грошей.

Город:
Херсон
Влад
12 июня, 2022 22:35
Оценка :
     

Не знаю кому треба відгуки про цю біржу, всі й так знають що вона сама надійна в світі, користуюсь нею кожен день. Все файно.

Город:
Буча
Максим
23 марта, 2022 13:12
Оценка :
     

Бінанс — моя улюблена криптобіржа, я користуюсь нею вже багато років і за весь час вона мене ніколи не підводила. Завжди все робили вчасно, як виводили гроші, так й заводили. За 3 роки користування нею, заробив не мало грошей, якби не вона не знаю як би і жив, тому дуже їй вдячний!

Город:
Київ
3
0
Оставьте отзыв! Напишите, что думаете.x